Constructlar

Prsian English
Powered by Google TranslateTranslate
Persian English

صنعت و توليد که به عنوان مهمترين زيرساخت توسعه اقتصادي کشور به شمار می‌رود، هنگامي كه از سرمايه انسانی با توان علمي بالا، متخصص،خلاق و ديدگاهی همراه با نوآوری برخوردار باشد؛ زمينه ساز رشد، بالندگي، توسعه صنعتی و مولد اقتصادی پويا و توليد محور می‌شود.

ما در شركت مهندسی کارا همواره تلاش نموده‌ايم با تمرکز بر مشتری مداری در جهت نیل به کیفیت بالاتر تمامی محصولات و خدمات و توجه ویژه به الزامات زیست محیطی به عنوان عضوی موثر از جامعه جهانی قدم برداریم و در تمام زمینه‌ها در جهت تامین تقاضای روزافزون مشتریان تلاش كنيم.

این شرکت در سال گذشته به طور مستمر در حال ارتقای توانمندی‌های خود در زمینه تکنیک و خدمات مشتریان بوده و به دلیل کیفیت و یکپارچگی بالا مشتریان بلندمدتی را به دست آورده است. ما دائماً جنبش بازار را دنبال می‌کنیم و ظرفیت خود را در کیفیت، هزینه، تحویل و خدمات بهبود می‌بخشیم تا شهرت تجاری بهتری ایجاد کنیم و همواره تلاش می‌کنیم تا به شریکی قابل اعتماد در صنعت تولید تبدیل شویم. همچنین شایان ذکر است تلاش برای ایجاد ارزش بالاتر برای مشتریان، شرکای تجاری و ایجاد رفاه برای کارکنان خود از اولویت‌های مجموعه ما می‌باشد.

• بیشتر کارهای ما به صورت سفارشی تولید می‌شود که مسائل بسیار تخصصی در زمینه‌های تجاری مشتریان ما را حل می‌کند.
• ما معتقدیم که آمادگی ما برای رویارویی با چالش‌های جدید می‌تواند ارزش زیادی به ویژه در زمینه‌هایی که جلوتر از زمان هستند، داشته باشد.
• بر اساس سوابق طولانی متخصین ما، مشتریان به ما در مورد سفارشات پروژه‌های دشوار اعتماد می‌کنند که نشانگر برتری زمان ما هستند.
اميدواريم بتوانيم به مدد مديران و كاركنان توانمند این مجموعه، با فعالیت موثر و بهره‌وري بالا در جهت رشد روز افزون صنعت اين مرز و بوم حركت كنيم.

پیام مدیرعامل